Yeni İğne Oyası Modelleri

Yeni iğne oyası modelleri ile hiçbir yerde görmediğiniz iğne oyalarına ulaşabilir ve bu oyalar ile tüm yazmalar, başörtüleri, havlu kenarları ve fiskos masalarına örtüler ve işlemler yapılabilir. İğne oyaları el emeği göz nuru isteyen ve son derece de el yeteneği gerektiren işlemeler olmaktadır. İğne oyası modelleri kullanacak yere göre çeşitli büyüklükte ve özellikteki iğneler ile yapılmaktadır. Örneğin masa örtüsü ve fiskos örtüsü modelleri için daha büyük iğne numaraları kullanılırken tülbent kenarları için yapılacak olan iğne oyalarında daha farklı iğne numaraları kullanılmaktadır.

Yeni iğne oyası modelleri sürekli olarak hanımlar tarafından özgün tasarımlar halinde yapılmakta ve internet ortamında paylaşılmaktadır. Tamamen kişilerin hayal güçlerine ve tasarımcı özelliklerine göre modeller üretilmektedir.

İğne oyası modellerinde genellikle değişik iplikler kullanılmaktadır. Kalın ve ince iplikler ile yapılacak bu modellere aynı zamanda pul ve boncuk gibi ekstra aksesuarlar da kullanılabilmektedir. Bu sayede de iğne oyaları daha şık bir havaya bürünmektedir.

Özgün Tasarımlar İle Yapılmış Olan İğne Oyaları

Yeni iğne oyası modelleri ile tamamen özgün bir tasarım sağlanabilmektedir. Bu modeller sayesinde hem yazmalarda daha şık ve gösterişli motifler yakalanacak hem de masa örtüleri ve fiskos örtülerinde son derece değişik ve özgün iğne oyası örneklerine ulaşılabilecektir. Bu tür işlemeli yazmalar ve örtüler özellikle genç kızların çeyizlerinde ve dostlarınıza hediye olarak kullanılabilecektir.

resimli yeni iğne oyası modelleri

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kişisel web sitesi