Yeni Dantel Örnekleri

Eski zamanlardan beri hamarat kadınlarımız tarafından gerçekten harika ve bir o kadar da mükemmel dantel modelleri yapılmaktadır. Her geçen sene ise harika danteller karşımıza çıkıyor ve şahsen benim çok hoşuma gidiyor.

Bu dantelleri hamarat kadınlarımız asla ve asla kaçırmıyor yeni çıkan bir model olsun hemen onu yapıyorlar. El işini bilen bayanlarımız burada bulunan dantelleri çok kolay bir şekilde evde boş zamanlarında yapabilir ben özellikle herkes yapması açısından en kolaylarını seçip galerime ekledim.

Artık yapılan her şey dantellidir bunlardan birisi ise elbiselerdir. Artık modacıların üretmiş olduğu birçok elbise dantelden oluyor. Hatta yaz ayıda tasarlanan etekler genel olarak dantel detaylı oluyor.

Bu yüzden dantellerin günümüzdeki yerini çok önemlidir eskiden sadece çeyizlik için havlu kenarı , yazma ve tülbent gibi modeller yapılırdı ama şimdi teknoloji ilerledi onunla beraber dantellerde ilerledi. Şimdi galerimizde 15 güzel dantel örneği yer alıyor sizler istediğinizi seçip örmeye başlayabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kişisel web sitesi