Yemeni Kenarı Oyası Modelleri

Yemeni kenarı oyası modelleri oldukça fazla model çeşidi olan ve yemeni, yazma, başörtüsü gibi aksesuarlara eklenen ve daha şık bir görünüm yakalanmasını sağlayan el işleri olmaktadır. Kolay yapımı ve son derece şık görüntüsü ile kapalı bayanların tercihi olan bu modeller iğne ile veya tığ ile yapılmaktadır. Yemenilerin dört bir etrafını kaplayan bu kenar süsleri istenen renkte ve modelde yapılabilmektedir. Özellikle de yemeni renginde ve yemeninin üstündeki modellere yakın model çeşitlerinde yapılması daha şık bir görünüm sağlayacaktır.

Yemeni kenarı oyası modelleri için internet üzerinden çok rahat bir şekilde yardım alınabilir. Özellikle bu modellerle ile alakalı hem görsel anlatımlar hem de videolu anlatımlar bulunmaktadır.

Yemeni modellerine göre farklılık gösterecek olan kenar süsleri yapılışları açısından da farklılık gösterecektir. Örneğin boncuklu modeller veya dantelli modeller ile yemeni kenarları yapılmaktadır.

Yemenilerin kenarlarına yapılacak olan bu modeller daha farklı ve daha şık bir görünüm oluşturması açısından son derece tercih edilen süslemeler olmaktadır.

Yemeniler, Kenar Süsleri İle Daha Şık Ve Daha Gösterişli Olmaktadır

Yemeni kenarı oyası modelleri ile yapılan ve şık bir görünüm elde edilen yemeniler, yazmalar ve başörtüleri hem günlük kullanımlarda hem de özel günlerde kullanılabilmektedir. Ayrıca hediye edilmesi açısından da oldukça şık bir hediye olacaktır. Ayrıca genç kızların çeyizlerinin de vazgeçilmez parçalarından biri olmaktadır.

Yemeni Kenarı Oyası Modelleri kolay

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kişisel web sitesi