Dini Bilgiler Kategorisi

Dini Bilgiler

kadir gecesi dualar

Kadir gecesinde arkadaşlar her türlü duayı ve ibadetleri yapabilirsiniz. Çünkü bu özel gecede biliyorsunuz kur’an inmiştir. Allah herkesin duasını bu gecede kabul edecektir. Bol bol dualar edelim.
Dini Bilgiler

kadir gecesi dua

Arkadaşlar 11 aydan en önemli gece kadir gecesi de geldi. Bu özel gecede yapılan ibadetlerin hepsi allah katından kabul edilir ve çok sevap kazanırsınız. Peki dua edecekseniz hangi duaları
Dini Bilgiler

kadir gecesi duası dinle

Arkadaşlar kadir gecesi için dua izlemek istiyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Sizler için bulduğumuz videoyu sayfama ekledim. Aşağıdan bu videomuzu izleyebilirsiniz.
Dini Bilgiler

kadir gecesi duaları

Bu yazımızda arkadaşlar kadir gecesi için okunacak dualara göz atacağız. Evet bu önemli gecede melekler gökyüzünden aşağı inecek ve yapacağınız tüm ibadetleri amel defterlerinize yazacaklar.
Dini Bilgiler

kadir gecesi duası

Bu gece çok önemli bir gecedir ve yapılacak her dua allah katında kabul edilir. Peki hangi duaları yapacaksanız galerimizden buyurun bunlara bakalım.
Dini Bilgiler

bilmeyerek yemek orucu bozar mı

Bilmeyerek yemek yemek veya su içmek orucunuzu bozmaz. Ama bilerek yemek veya su içerseniz o zaman arkadaşlar orucunuz bozulur.
Dini Bilgiler

sümük yemek orucu bozar mı

Sümük yemek gerçeken çok pis birşey ve tiksindiricidir. Ama yenmeyen birşey olsada arkadaşlar orucunuzu bozmaktadır.
Dini Bilgiler

diş fırçalamak orucu bozar mı

Diş fırçalıyorsanız bunda bir sorun yoktur ama dişinizi fırçalarken arkadaşlar suyu veya köpüğü yutmamaya çalışın. Bu şekilde yaparsanız orucunuza birşey olmaz.
Dini Bilgiler

kolonya orucu bozar mı

Bize gelen sorulardan birisi de kolonya orucu bozar mı ? Bizde bu konu hakkında araştırma yaptık ve bulduğumuz bilgi arkadaşlar orucunuz bozulmuyor.
Kişisel web sitesi