Teknolojinin Hayatımızdaki Önemi Nedir

Günümüzde bakıldığında teknoloji çok üst saflarda ve halanda gelişmeye devam ediyor. Şimdi sorumuz arkadaşlar çok açık teknolojinin hayatımızdaki önemi nedir ? Hatırlarsanız eski zamanlar da bilgisayar , internet ve televizyon gibi eşyalar yoktu.

O zamanlar da insanlar resim bile yapamıyorlar duvarlara çiziyorlardı. Ama artık herşey teknoloji oldu ve biz hiçbir şey yapmadan oturduğumuz yerden birçok eşyayı kullanabiliyoruz. Bunların başında klima , bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi geliyor.

Eskiden bulaşık ve çamaşır elde yıkanırdı ama artık makineler üretildiği için biz hiçbir şey yapmadan tek düğme ile yıkanıyor. Gelelim internete artık herşey internetten araştırılıyor birşey olduğu zaman mesela başınız ağrıyor internete yazarak bilgi sahibi oluyorsunuz.

Yani arkadaşlar kısacası teknoloji hayatımızda olmasa bunların hiçbiri olmazdı zaten eskiden olmuyordu. Şuanda bakıyorumda gerçekten eski insanlar nasıl yaşıyorlarmış hiçbir şey olmadan. Eğer arkadaşlar sizinde aklınızda bilgiler varsa yorumlar kısmından yazarak fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kişisel web sitesi