Rengarenk Örgü Bebek Battaniyeleri

Örgü örmek bir sanattır, anneler çocuklarına, yeğenlerine, torunlarına çeşitli örgüler örmektedir. Yaz mevsiminde de kış mevsiminde de olsa bebeklere battaniye kullanılmaktadır. Bu yüzden örgü eşya kullanan bireyler arasında bebekler de yer almaktadır. Yaz mevsimin ince ve rengarenk örgü bebek battaniyeleri“ebruli” denilen veya “kırçıllı ip” denilen yünlerle örülebilir. Bu battaniyeler yazlık olacağından dolayı ince kırçıllı veya ebruli ip tercih edilesi daha iyi olacaktır. Kış battaniyeleri için de kırçıllı veya ebruli ip tercih edilebilir. Kalın olan ipler tercih edilince rengarenk örgü bebek battaniyeleri ortaya çıkacaktır. Bu tür ipler kendiliğinden desen vermektedir. Düz bir örgü ile de olsa, iki ter bir düz de olsa, haroşa da örülse, ipin yapısından dolayı desenler ortaya çıkacaktır.

Örgü Bebek Battaniyeleri İçin Model Seçimi

Sizler de her zaman bebeklerinizin üşümemesi için bir battaniye örmek istiyorsanız o zaman bunun için sizlerin de modeller konusunda çok fazla bilgiye sahip olmanız gerekiyor çünkü bebekleriniz için en güzelini örmek isteyeceksiniz. Aslında bebek battaniyesi örmek sanıldığı kadar zor ve uzun süren bir durum değildir. Yani sizler de her zaman rengarenk örgü bebek battaniyeleri modelleri sayesinde güzel modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Her zaman bir örnek üzerinden örgü işlemini gerçekleştirmek çok daha kolay oluyor ama yine de sizler de farklı örnekleri bir araya getirebilirsiniz.

en güzel Rengarenk Örgü Bebek Battaniyeleri farklı Rengarenk Örgü Bebek Battaniyeleri motifli Rengarenk Örgü Bebek Battaniyeleri örnek Rengarenk Örgü Bebek Battaniyeleri Rengarenk Örgü Bebek Battaniyeleri görsel Rengarenk Örgü Bebek Battaniyeleri yapılışı Rengarenk Örgü Bebek Battaniyeleri rengarenk Rengarenk Örgü Bebek Battaniyeleri tumblr Rengarenk Örgü Bebek Battaniyeleri

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kişisel web sitesi