Örgü Lif Modelleri

Çeşitli olarak ele alınabilen Örgü Lif Modellerinde birçok harika tasarım bulunmaktadır. Özel olarak lif örmek isteyen ve bunu en iyi görsellik üzerine hazırlamak isteyenler için birçok alternatif bulunmaktadır. Her bir lif modelinin kendine ait bir yapısı ve tasarımı bulunmaktadır. Yapılış bakımından oldukça kolay olan örgü lif modellerinde, beklentileri karşılayan birçok hoş tasarım bulunmaktadır. Her bir tasarımın kendine özgü bir yapılış şekli vardır ve birkaç temel atıldıktan sonra geresi kendiliğinden gelmektedir. Özellikle lif model tasarımlarına eklenebilecek süslemelerde, yapılan liflerin, ne kadar hoş bir sonuca yönelik olduğunu da göstermektedir.

Örgü Lif Modellerinde seçim imkanı oldukça fazladır,

Üzerinde çizgi, karakter, çiçek, ayıcık, yazı tarzında olan birçok model yapılabilir,

Kare, yuvarlak ve sadece renklerle yapılabilir,

Eldivenli modeller yapılarak, eller lif içerine geçirilerek kullanılabilir,

Tutmalı ya da uzun modellerde

yapılabilmektedir. Seçim alternatifi oldukça fazladır. Önemli olan nasıl bir Örgü Lif Modellerinin yapıldığını bilmek ve ona göre bir tasarım belirlemektir.

Örgü Lif Yapmak Zor mudur ?

Öncelik olarak temelin bilinmesi, sonrasındaki adımların nasıl bir süreç içerisine girdiğini bilmek, lif yapımından en önemli unsurlardandır. Bu nedenle Banyolarda kullanılacak şifler için hem kullanım kolaylığı hem de tasarımının bir arada ele alınarak tasarlanması gerekmektedir. Bu nedenle ele alınabilecek her bir Örgü Lif Modellerinin kendine ait bir yapılış tekniğinin bilinmesi, ileriye dönük başarılı sonuçlar almak için yeterli olmaktadır.

farklı Örgü Lif Modelleri

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kişisel web sitesi