öğretmenler günü sözleri uzun

Uzun bir aranın ardından tekrar o mutlu ve huzurlu gün geldi. Şimdi herkes merak ediyor evet 24 kasım öğretmenler günü ve öğrencilerimiz ise şimdiden çok sabırsızlar.

Ama merak etmeyin sizler için en anlamlı uzun şiirleri ve sözleri bulup galerime ekledim. Eğer öğretmeninize söz armağan edecekseniz o zaman doğru yerdesiniz buradakilerden yararlanabilirsiniz.

Hediye almak isteyenler varsa da en güzel hediyeyi alsınlar ve yanına da burada bulunan sözlerden birisini versinler. Emin olun arkadaşlar öğretmenizin daha çok sevinecek ve hoşuna gidecek.

Değerli misafirlerimiz öğretmenleriniz için yazılmış bu sözleri sizler de dikkatlice okuyun ve onları ne olursa olsun üzmeyim.

Çünkü size bilgiyi , doğruyu , yanlışı onlar öğretir. Dileyenler varsa da uzun sözleri facebook adreslerinde paylaşabilir. Herkes görsün. İşte netten bulduğumuz en uzun öğretmenler günü mesajları sizlerle.

Unutmadan arkadaşlar paylaşmış olduğumuz bu resimli sözleri ise indirmek isteyenler varsa mouse sağ tıklasın ve farklı kaydet yapsınlar. Bu sayede resim bilgisayarınız inmiş olacaktır isteyen fotokopiden çıkartabilir , isteyenler de resimden bakıp yazabilir karar sizlerin.

EN GÜZEL VE EN YENİ 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJLARI

24 kasım öğretmenler günü sözleri uzun

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kişisel web sitesi