öğretmenler günü ile ilgili şiirler

Her yıl 24 kasım da öğretmenler günü olur ve biz öğrenciler olarak da öğretmenlerimiz için hediyeler veya şiirler yazarız. Öğretmenlerin kıymeti gerçekten çok bilinmelidir bize herşeyi öğreten ve gösteren onlardır.

Bizde bu yüzden öğretmenlerle ilgili netten bulduğumuz en güzel ve en yeni şiirleri galerimize ekledik. Evet paylaşmış olduğumuz bu şiirleri beğenenler varsa facebook adresinde paylaşabilir veya yazıp öğretmenine hediye edebilir.

Ama benim terciğim arkadaşlar en güzel şiiri A4 kağıdına yazın ve öğretmeninize hediye edin. Emin olun öğretmeninizin çok hoşuna gidecektir. Galerimize 2 , 3 ve 4 kıtalık gibi şiirler bulunmaktadır hepsi de çok anlamlı ve farklıdır.

Facebook ve twitter adresiniz de paylaşabileceğiniz bu harika sözleri de bence kaçırmayın. Yarın bir gün büyücez ve belki öğretmen alacağız. Zamanı gelince sizin öğrencileriniz sizlere hediyeler alacak ve şiirler yazacak ne kadar güzel bir durum değil mi.

O zaman arkadaşlar ben sizler öğretmenler günü şiirleri ile baş başa bırakıyorum bunları kesinlikle yazın veya paylaşın.

öğretmenler günü ile ilgili şiirler 2 kıtalık

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kişisel web sitesi