İğne Oyası Yemeni Kenarı Örnekleri

İğne oyası yemeniler her genç kızın çeyizinde olmazsa olmazlardandır. Rengârenk ve motif motif birçok çeşidi olan iğne oyası yemenileri diler kızınızın çeyizi için hazırlıyor olun diler kendi çeyiziniz için yapıyor olun dilerseniz de maddi kazanç sağlamak için yapıyor olun hep yeni fikirlere ihtiyacınız olacaktır. Çünkü bir insan birçok farklı motifi kendi kafasından üretemeyebilir ve fikirlere ihtiyaç duyup yeni motifler üretmek isteyebilir. Böyle zamanlarda internet üzerinde birçok İğne Oyası Yemeni Kenarı Örnekleri bulabilirsiniz ve motiflerinize motif katabilirsiniz.

Yemeni modelleri kadınların ve genç kızların saç bantları ve başörtüleri olarak kullanılabilmektedir. Çok şık ve göz alıcı renklere ve el işine sahip olan yemeni modelleri ile her sezonda cıvıl cıvıl farklı renkler bulabilmektesiniz.

Çok eski zamanlardan beri süregelen İğne Oyası Yemeni Kenarı Örnekleriyapmak ve hanımlar arasında paylaşmak fikir almak, hanımların vazgeçilmez hobisi olmuştur. Artık internet üzerinden de İğne Oyası Yemeni Kenarı Örnekleri paylaşılmakta ve böylece fikirler büyümektedir.

İğne Oyası Nerelerde Kullanılır?

Yalnızca çeyizlerde saklanmak için değil aynı zamanda günlük olarak saçları örtmek için ya da saç bandajı olarak kullanılan yemenilerin kenarlarını boş bırakmak istemeyen hanımlar, yemenilerinin kenarları için yaratıcı fikirler üretip yemenilerinin kenarlarını oyalarla süsleyebiliyorlar.

İğne oyasından anlayan ve el işleri konusunda uzmanlaşmış hanımlar bir iğne oyalı yemeni gördükleri zaman hemen o oya üzerinde ne kadar emek verildiğini anlarlar. Bu da özellikle çeyizlerin görücüye çıkarıldığı zamanlarda genç kızlar için zorlayıcı bir sebep olmaktadır.

kolay iğne oyası yemeni kenarı örnekleri

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kişisel web sitesi