evde nasıl kilo verilir ?

Evde diyetler harici kilo vermek spor salonlarına gitmeden yada dışarda vakit geçirmeden de mümkün olmaktadır.Evde yapılacak bazı spor hareketleri ve gün içinde ev içinde yaptığınız temizlik işlemleri kilo vermenize yardımcı olacak işlemlerden bazılarıdır.

Evde en rahat ve sıkılmadan yapacağınız spor türü pilatestir.Sadece pilates bantları ve pilates topu ile düzenli bir şekilde pilates yaparak evde kilo verebilirsiniz.Pilatesle beraber özellikle bölgesel incelmeye yönelik bazı hareketler kilo veriş sürecinizi hızlandıracaktır.

Özellikle çocuklu anneler ev dışına çok aktif çıkamadıkları için evde kilo verme yöntemlerini tercih ederler.Bebeğinizin uyuduğu zamanlarda evde yapacağınız basit hareketlerle bölgesel incelme sağlayabilirsiniz. Bu hareketlerin başında mekik , yarım mekik , squat gibi hareketler gelmektedir.

Evde kilo vermek için sadece spor yeterli gelmeyebilir.Mutlaka düzenli bir yeme düzenine geçmeniz gerekmektedir.Çok aktif hareket etmediğinizden özellikle hamur işi ve yağlı yiyecekler yemeniz kilo vermenizi önler.Sebze ve protein ağırlıklı yağacağınız bir diyetle kilo verişiniz hızlanarak kolaylaşacaktır. Evde kilo vermek sanıldığı kadar zor olmamakla beraber özen istemektedir.

evde nasıl kilo verilir

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kişisel web sitesi