4 Ayda 22 kilo nasıl verdim ? nasıl verilir ?

4 ayda verilebilecek 22 kilo aylık ortalama 5,5 kiloya tekabül etmektedir.Bu durum haftada ortalama 1,5 kilo demektir.Bu seyirde  ilerleyen bir diyette sağlıklı bir kilo verme süreci olacağından alınan kilolar dengeli şekilde verilerek sağlıklı bir beden yapısına ulaşılacaktır. Şok diyetler gibi diyetten sonra aynı kiloyu misli ile geri alma süreçleri yaşanmayacağından ideal kilonuza bu sayede ulaşabilirsiniz.

4 ayda 22 kilo vermek için istikrarlı bir diyet sürdürmeniz gerekir.Her gün alacağınız protein miktarı fazla olmalıdır.Aynı zamanda diyetinizden yağ ve karbonhidratı az miktara düşürmeli ve kaliteli karbonhidratları ve hafif yağları tercih etmelisiniz. Karbonhidrat alımınızı sizi tok tutabilecek ürünlerden yana kullanmanız açlık hissi yaşamanızı engelleyecektir.

Kilo verme sürecinizi hızlandırmak için aç kalmadan yapacağınız bir diyeti hem keyifle sürdürebilir hem de açlık sonucu meydana gelecek yemeklerden alınacak kalori miktarının vücutta depolanması sürecini engelleyebilirsiniz. Sağlıklı kilo verme süreçlerinin hiç birinde açlıkla kilo verilmesi söz konusu olmadığından diyetinizde aç kalmamanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Diyetinizde şeker kullanımını tamamen bırakmanız yada azaltmanız daha faydalı olacaktır. Şeker kullanımı vücudunuzda yağa ilk döndürülecek besinlerden olacağından doğru kilo vermek için şeker tüketimini bırakmanız gerekmektedir.

tumblr 4 Ayda 22 kilo nasıl verdim resim 4 Ayda 22 kilo nasıl verdim 4 Ayda 22 kilo nasıl verdim

 

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kişisel web sitesi